Hotel Kapeshi
Το Hotel Kapeshi Santa Ana προσφέρει 26 δωμάτια, ενώ βρίσκεται περίπου 1 χλμ. από εμπορικά μέρη, όπως Mercado Maranaca,
Cataratas de Illapani απέχει περίπου 13 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο και Mercado Micaela Bastidas είναι σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Επιπλέον, Urubamba βρίσκεται 109 χλμ. μακριά. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Colectivos to Mandor, 700 μέτρα από το ξενοδοχείο.
Τα δωμάτια στο Kapeshi διαθέτουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και παροχές καφέ και τσαγιού για την άνεσή σας.
Κατά τη διαμονή σ' αυτό το κατάλυμα, οι πελάτες μπορούν να φάνε στο La Esquina, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 13 λεπτών με τα πόδια, ή στο Tortas Yenifer που απέχει 14 λεπτά.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Iglesia Adventista del Septimo Dia de Pavayoc745 χλμ.
- Balneario de Sambaray2021 χλμ.
- Face to Face691 χλμ.
- Mercado Micaela Bastidas861 χλμ.
- chonguito835 χλμ.
- Mercado Maranaca501 χλμ.
- Bolognesi675 χλμ.
- Mercado Modelo de Quillabamba283 χλμ.
- Cataratas de Illapani143 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μάτσου Πίτσου56 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Hotel Kapeshi;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Kapeshi μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Hotel Kapeshi;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Hotel Kapeshi στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Hotel Kapeshi;
Οι τιμές στο τo Hotel Kapeshi ξεκινούν από 40$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Hotel Kapeshi;
Σε τo Hotel Kapeshi μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Τετράκλινο δωμάτιο και Superior δωμάτιο.